Ozyszczacz AP9405 WEBBER

WEBBER

5907265011473

Nowy produkt

Technologia Pure Vital Air przynosi ulgę alergikom na całym świecie. Generuje zbliansowaną ilość jonów dodatnich oraz ujemnych, które niszczą wirusy, alergeny oraz zarodniki grzybów.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Technologia Pure Vital Air przynosi ulgę alergikom na całym świecie. Generuje zbliansowaną ilość jonów dodatnich oraz ujemnych, które niszczą wirusy, alergeny oraz zarodniki grzybów.

Nawilżanie to dodatkowa funkcjonalność tego oczyszczacza. Urządzenie pomaga zachować wilgotność powietrza na wymaganym poziomie. Możesz swobodnie oddychać nawet w okresie ogrzewania.
Posiada chip z czujnikiem sterującym inteligentnym systemem nawilżania co sprawia że zawsze utrzymuje parametry wilgotności na poziomie zalecanym przez WHO.

Technologia Pure Vital Air jest to opatentowaną technologią jonową, która przynosi ulgę alergikom na całym świecie. Polega ona na generowaniu dużej ilości anionów, które niszczą wirusy, alergeny oraz zarodniki grzybów.
Skuteczność Pure Vital Air sięga aż 99,9%. Dodatkowo dzięki jonizacji powietrze jest świeże jak po burzy.

* Filtr zimny katalityczny: oczyszcza z folmadechydów, benzenu i TOV
* Filtr antybakteryjny (5 mikronów): usuwa drobne cząsteczki, roztocza, zarazki i bakterie.
* Filtr HEPA H13: zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń mechanicznych, w tym PM2.5, zarodniki grzybów, bakterie oraz większość wirusów
* Filtr węglowy: usuwa z powietrza związki lotne, m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy

Dzięki inteligentneu systemowi odczytu jakości filtrów urządzenie poinformuje Cię o konieczności ich wymiany. Zagwarantowana pewność i skutecznośc działania bez dodatkowych kontroli.

Wszystkie funkcje oczyszczacza odnajdziesz na prostym w obsłudzeni panelu dotykowym. Będziesz mógł dowolnie skonfigurowac urzadzenie pod wybrane przez Ciebie parametry lub ustawić tryb Auto, który sam dopasuje pracę oczyszczacza do warunków panujących w obrębie jego przestrzeni.

Pilot do sterowania zdalnego urządzeniem - Ułatwone sterowanie ustawieniami oczyszczacza bez konieczności podchodzenia do urządzenia, w trosce o Twój komfort i zapewniając wygodę.

TIMER dla zwiększenia efektywości- Funkcja ta stwarza możliwość automatycznego wyłączenia się urządzenia w zakresie dowolnie wybranym przez Ciebie.
W praktyce działa to tak: jeśli chcesz by oczyszczacz zakonczył pracę po 4h, urucham funkcję timer i ciesz się gwarancją, że tak się stanie!

Uruchom tryb nocny i postaw oczyszczacz w sypialni - Tryb nocny uruchamia oczyszczacz na bardzo niskich obrotach, dzięki czemu jego praca jest cicha. Spokojnie możesz postawić urządzenie w sypialni, bez obaw, że zakłóci sen Tobie i Twojej rodzinie.

Cichy i energooszczędny - Oczyszczacz został zaprojektowany w taki sposób by jak najbardziej zmniejszał hałas. Dźwięk wytwarzany podczas trybu uśpienia jest niemal niedostrzegalny dzięki czemu nasz odpoczynek czy sen nie zostanie zakłócony.

Maks. rozmiary pomieszczenia: 40 m2
Wydajność: 220 m3/h
Funkcja nawilżania: Tak
Funkcja jonizacji: Tak
Tryb nocny: Tak
Timer: Tak
Pilot zdalnego sterowania: Tak
Moc: 65W
Funkcja sterylizacji: Tak
Tryb pracy: 3-stopniowy
Maks. natężenie hałasu: 55db
Min. natężenie hałasu: 22db
Rodzaj filtracji: Technologia oczyszczania wielostopniowa z HEPA 13
Skuteczność oczyszczania: 99,9%
Filtrowanie powietrza: 6-stopniowe
Filtry: węglowy, katalityczny, antybakteryjny, HEPA13
Sensor zanieczyszczenie powietrza: Tak
Sensor wilgotności: Tak
Lampa UV: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Wskaźnik zużycia filtrów: Tak

Nowości