Robot planetarny TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB515G38

TEFAL

3016661153686

Nowy produkt

Odkryj radość codziennego pieczenia! Robot Masterchef Gourmet ułatwia przyrządzenie domowych ciast. Każdy wypiek skończy się sukcesem dzięki zestawowi do przygotowania ciast, złożonego z niepowtarzalnej, opatentowanej trzepaczki Flex Whisk oraz odlanych z metalu mieszadła i i haka do wyrabiania ciężkich ciast! Dzięki silnikowi 1100 W i 4,6-litrowej misie zmieścisz nawet 1,8 kg ciasta, 10 białek lub 800 g ciężkiego ciasta. Rozszerz swoje zdolności kulinarne jeszcze bardziej dzięki 7 opcjonalnym akcesoriom w ofercie.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Robot planetarny to dziś obowiązkowy element każdej kuchni. Masterchef Gourmet ułatwia codzienne pieczenie słodkich lub wytrawnych ciast: ciasteczek, placków, babeczek, ciast chlebowych, pizzy, itd. Opatentowana trzepaczka Flex Whisk oraz odlane z metalu mieszadło i hak do wyrabiania ciężkich ciast czynią z Masterchef Gourmet profesjonalistę w zakresie mieszania, ubijania, ugniatania oraz mieszania. Zaserwuj rodzinie i przyjaciołom smakowite wypieki w jedną chwilę dzięki łatwemu w obsłudze robotowi planetarnemu oraz jego opcjonalnym przystawkom. Pieczenie w domu nigdy nie było tak łatwe!

Nowości