Wyciskarka do cytrusów Colours Plus+ Flame Red 26010-56

Russell Hobbs

5038061103762

Nowy produkt

Zacznij dzień od szklanki świeżo wyciskanego soku owocowego z Colours Plus+ Flame Red od Russell Hobbs. 2 wymienne stożki dla wszystkich rodzajów owoców, pozwalają cieszyć si różnorodnością , od ananasa po gruszkę, a obroty stożka w obydwu kierunkach umożliwiają lepsze wydobycie soku.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zacznij dzień od szklanki świeżo wyciskanego soku owocowego z Colours Plus+ Flame Red od Russell Hobbs. Ta sokowirówka w uderzająco intensywnym, czerwonym kolorze to nie tylko element przykuwający wzrok w Twojej kuchni – to sok, który jest pełen smaku. 2 wymienne stożki dla wszystkich rodzajów owoców, pozwalają cieszyć si różnorodnością , od ananasa po gruszkę, a obroty stożka w obydwu kierunkach umożliwiają lepsze wydobycie soku. Dzięki wylewce ze stali nierdzewnej, który został wyposażony w funkcję blokady kapania, możesz pożegnać się z rozlaniem soku na blacie kuchennym, co oznacza, że nie zmarnujesz ani kropli.

Aby zapewnić maksymalną ekstrakcję soku z owoców, wyciskarka do cytrusów Colours Plus+ została wyposażona w funkcję Auto-Reversing Cone. Funkcja odpowiada za obroty stożka w obydwu kierunkach tym samym umożliwiając lepsze wydobywanie soku.

Rozkoszowanie się szklanką świeżo wyciskanego soku nigdy nie było łatwiejsze, dzięki wyciskarce Flame Red Colours Plus+. Za pomocą precyzyjnej wylewki Easy Pour Spout sok wlewa się prosto do szklanki bez rozpryskiwania, wylewka została umieszczona na wysokości 13 cm, dzięki czemu zmieszczą się pod nią nawet wyższe szklanki . Dzięki funkcji Anti-drip nie trzeba się też martwić o wylewanie niepożądanych kropli soku. Zachowaj czysty blat i więcej świeżego soku.

Jakikolwiek sok owocowy zapragniesz, masz swobodę wyboru dzięki 2 wymiennym stożkom. Zaprojektowano je z myślą o wszystkich rodzajach owoców. Możesz cieszyć się klasycznym sokiem jabłkowym i pomarańczowych po bardziej egzotyczne smaki grejpfruta, gruszki czy mango.

Aby uzyskać doskonały wygląd blatu kuchennego, wyciskarka do cytrusów Colours Plus+ została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej i wykończona w intensywnym czerwonym kolorze.

Urządzenie zacznie wyciskać sok z owoców, gdy tylko zostaną one dociśnięte do stożka. Zaprojektowana z myślą o prostocie, ciśnieniowo aktywowana funkcja Auto-Start eliminuje konieczność używania wielu przycisków.

Dzięki przezroczystej pokrywie z tworzywa sztucznego możesz mieć pewność, że wymienne stożki będą chronione, podczas gdy wyciskarka nie będzie używana. Wystarczy umieścić pokrywkę na górnej część stożka, by chronić ją przed kurzem podczas przechowywania.

Wyciskarka do cytrusów Flame Red Colours Plus+ posiada funkcję przechowywania przewodu, co pozwala zachować porządek na blacie kuchennym.

Dzięki gumowym, atypoślizgowym nózkom bez obaw możesz cieszyć się świeżo wyciskanym sokiem, mając pewność, że urządzenie nie będzie się ślizgało i nie przewróci się na blacie podczas pracy.

• Lakierowane wykończenie ze szczotkowanej stali nierdzewnej
• 2 wymienne stożki do wszystkich rodzajów owoców
• Dziubek ze stali nierdzewnej z funkcją blokady kapania
• Automatyczny start aktywowany pod wpływem siły nacisku
• Przeźroczysta plastikowa pokrywka
• Schowek na przewód w podstawie
• Antypoślizgowe gumowe nóżki
• Moc 60W

Nowości