Toster Luna Red 23220-56

Russell Hobbs

4008496880041

Nowy produkt

Błyszczący toster Luna w odcieniu Solar Red komponuje się idealnie z każdym blatem kuchennym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej przekąski po powrocie z pracy czy przygotowujesz szybkie śniadanie przed rozpoczęciem szkoły, technologia szybkieg

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Błyszczący toster Luna w odcieniu Solar Red komponuje się idealnie z każdym blatem kuchennym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej przekąski po powrocie z pracy czy przygotowujesz szybkie śniadanie przed rozpoczęciem szkoły, technologia szybkiego opiekania stanie się Twoją ulubioną cechą tego urządzenia. Dzięki szybkiemu przygotowaniu, możesz cieszyć się smakowitym tostem, wypieczonym wedle Twoich preferencji.

Z przyciągającym uwagę głębokim słonecznym kolorem, wygodnym podnośnikiem i niebanalnym designem, ten toster na pewno przykuje wzrok każdego gościa. Wystarczy podnieść podajnik na tosty, aby sprawdzić czy ulubiona przekąska jest już idealnie zarumieniona.

Stylowy toster w odcieniu Solar Red
Technologia szybkiego opiekania*
Do 55% szybsze opiekanie*
Funkcja 'lift and look' umożliwia sprawdzenie pieczywa w trakcie opiekania dzięki wysokiemu podnośnikowi pieczywa
Regulacja stopnia opiekania
Ruszt do podgrzewania bułek
Szerokie i długie otwory na pieczywo
Prowadnice centrujące pieczywo
Wysoki podnośnik pieczywa
Funkcja podgrzewania, rozmrażania i anulowania opiekania
Wyjmowana tacka na okruchy
Wbudowany schowek na kabel
w porównaniu z tosterem Russell Hobbs 18625-56
Wysoki podnośnik pieczywa
Toster Luna oferuje nie tylko wygodną funkcję wysokiego podnoszenia pieczywa, ale także wyposażony został w funkcję "lift and look”, dzięki której możesz podejrzeć stan opiekania tostów, bez konieczności anulowania procesu opiekania. To inteligentne rozwiązanie pomoże Ci przygotować idealne tosty.

Sprytny design
Anuluj, podgrzewaj lub rozmrażaj pieczywo, za jednym naciśnięciem przycisku lub skorzystaj z rusztu do podgrzewania bułek. Wyjmowana tacka na okruchy ułatwia czyszczenie, a zintegrowany schowek na przewód zapewnia porządek w kuchni.

Nowości